Patty

21. 02. 2011 | † 21. 06. 2011 | kód autora: FMn

 Úvod

Zas mě Móňa ráno naštvala. Přesně jak je jejím zvykem. Neustále mě popichuje a dráždí aby mě pak mohla večer v posteli udobřit. Teď se jí to potvoře nepovede !

 Ze začátku pohoda. Když jsem se probudila, ležela na boku, hladila Sibylu - to je její kočka - co se uvelebila mezi námi a pozorovala mě. Nebo spíš můj hrudník neboť se mi lehce zhrnula přikrývka.

"co se děje ? "   " Nic, jen se na tebe ráda dívám. A také přemýšlím o tom jak jsi velmi zvláštní človíček."

" Nechto ho  ! Nebýt tebe tak bych taková nebyla !" "

To co mi odpověla jsi přesně nepamatuji. Naznačilaže se starat o dospívající sestru a o sebe sama není v dnešní době jednoduché. A korunovala to věcí, která mi v tu chvíli připadala jako šílenost : " Když tak ráda píšeš básničky a povídky, co kdybys napsala pár vět o sobě a tvém životě ? I se vzpomínkou na tvojí maminku ?"  Nasadila při tom ten svůj Vážný výraz. Tak jsem ji poslala do háje a šla si udělat kafe. Azapálit si abych dopřála svému tělu jehoobvyklou raní dávku nikotinu. A dost jsem se viděsila protože se za mnou ozvalo

" Víš co je tvůj problém ? Tvá maminka se zabila v tom tvém nejhorším období. Já v 15-ti také s rodiči dost válčila. Vůbec bych se nedivila kdybys jí před tím než odjela řekla něco nepříjemného. A teď tě štve že to nejde napravit."

To určitě ! Do toho jí nic fakt není. Aspoň že neřekla že mám otevřít okno když kouřím. Tak jako vždy...   Občas mě fakt děsně štve. Hlavně kvůli tomu že má většinou pravdu ! Teď jí má zřejmě taky, Moňa jedna bláznivá...


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.